V Chorvatsku jsou k pronájmu i na prodej překrásné apartmány za velice dobrou cenu!


Když mi bylo asi deset let, byla jsem se svojí kamarádkou v Chorvatsku u moře. A kdybych se chtěla někam v blízké době podívat, určitě by to bylo zase tam. Je tam nádherné moře a není to cenově až tak náročné. Máme pro vás nabídku! Prodáváme nemovitosti, domy, byty a apartmány přímo v Chorvatsku reality na prodej! Můžete mít výhled přímo z vašeho okna na překrásné moře! Nabízíme například – Aqua Beach Residence kde se musel nejprve vybourat starý dům a pak se zde postavily nové apartmánové domy.

moře v Chorvatsku

Krásné šedo-bílé, z 1. patra je z apartmánu nádherný výhled především na moře, ale také výhled na ostrov Krapaň a částečně i na přístav a centrum městečka. Dalším apartmánem, který nabízíme je- Aqua beach Residence Žaborič- zde můžete najít nádhernou pláž, plážový bárek- Aqua beach residence Žaborič je kousek od pláže, opět z tohoto apartmánu máte nádherný výhled na moře. Apartmány jsou opravdu krásné, měla jsem příležitost prohlédnout si některé pokoje například v apartmánu Žaborič Villa Hedonica – v tomto z hotelu je krásná bíle laděná kuchyň, také bíle laděná ložnice, terasa s výhledem na moře!

domy v Chorvatsku

Obývák s šedivou sedačkou a světle-hnědou skříní, také bíle laděná koupelna, u tohoto hotelu je k dispozici také bazén a lehátka, dalším krásným Apartmánem je například – Apartmán Marita- součástí je dětský pokoj laděný do fialové barvy s bílou rohožkou a malou skříňkou, dále obývací pokoj kterého je součástí žlutý gauč, a světle hnědá skříň a hnědá rohožka, najdete zde velkou televizi a krásný malý bílý stoleček. Ložnice laděná do světle modré barvy se světle modrou rohožkou, světle modrým povlečením a krásnými květinovými závěsy a koupelna se sprchovým koutem a pračkou laděnou do světle hnědé barvy. Dále jídelna se světlehnědým stolem a s židlemi s žlutým potahem. http://www.ceskykutil.cz/hm-100-lxu-pokosova-pila-s-potahem-a-laserem A ještě jeden pokoj s velkou postelí a malým stolečkem s šuplíky. Tento apartmán je dvoupatrový. Vše důležité najdete na našich stránkách ceny jsou opravdu velice dobré a přijatelné!