Sekání trávy

Sekání trávy, taková otravná činnost, která mě opravdu nebaví. Ale pokud chci nějak udržovat zahradu čisto tak jí posekat prostě musím i když se mi kolikrát opravdu nechce. Nebaví to dokonce ani mého přítele, a to je chlap. Jenom že kdybychom tu zahradu neposekali, tak věřte tomu, že zahrada i dům budou zarostlé jako hrad šípkové Růženky a pak to bude ještě horší. A kdy je v hodné trávník sekat? No nejlépe na první jarní dny, kdy je už konečně tepleji a tráva není tak mokrá. Jednou se mi stalo, že jsem šla ráno posekat zahradu, jelikož už jsem odpoledne něco musela zařizovat, tak že to udělám tedy ráno.

sečení

No špatný nápad. Tráva byla ještě orosená, tak že sekání sice proběhlo, no ale kdybyste to viděli, jakou jsem za sebou nechala spoušť. Tak že jsem stejnako druhý den musela sekat znovu, abych posbírala sekačkou zbytky trávy, které se mi nahromadili pod sekačku místo toho, aby posekaná tráva padala do koše. Tak že už vím a jsem poučená, že trávu sekat jenom na sucho. A kontrolovat si, zda opravdu jde tráva do koše. Ale jak mě to sekání trávy stále nebaví, tak jsem si našla firmu, která nabízí své zaměstnance, aby vám přijeli posekat zahradu. No, co jsem asi udělala, zkuste si schválně tipnout.

sečení

No neváhala jsem ani minutu a firmu jsem okamžitě kontaktovala s prosbou, zda by i mě mohli přijet sekat zahradu, když bude potřeba. Na druhé straně telefonu se mi ozval strašně sympatický pán, který mi odpověděl že v tom žádný problém nevidí a že mi mile rádi pomohou. Skvělé, skákala jsem dva metry do vzduchu a když jsem tu novinu řekla příteli, tak ten byl taky šťastný, že mu odpadla práce, kterou k smrti nesnáší. A tak když budete taky potřebovat posekat trávu, tak si najměte firmu. Dokonce nabízejí službu sečení trávy Ostrava Seceni-mulcovani. Což je taky určitě potřeba. Je skvělé mít o starost méně.