Kolagen na krásu

Je opravdu hodně typu léků anebo různých potravinových doplňků, které člověk může užívat, když má třeba nějaký zdravotní problém. A pamatuji si, když moje babička měla velice špatná kolena a klouby. Babička kolikrát chodila k lékaři a chtěla od něj pomoc, aby ji konečně nebolela kolena. Nejhorší na tom bylo, že se tato nemoc v kolenech zhoršovala. A nevím, jestli měla artrózu nebo něco podobného, ale když se to zhoršovalo, tak to bylo opravdu hrozné se na to dívat. Protože babička opravdu hodně trpěla a já jsem už nechtěla, aby dal trpěla, takže jsem také lékaři stále dokola volala, aby ta babičce některé léky nebo jí poslal na operaci.

Kolagen má různou formu.

Už se to opravdu nedalo snést, protože babička kolikrát bolesti už brečela a mně to bylo velice líto. Takže nakonec to dopadlo tak, že pan lékař předepsal babičce různé léky, a tak a doporučil ji brát přírodní kolagen. Abych pravdu řekla, tak jsem moc nevěřila přírodnímu kolagenu. Potom jsem se podíval na internet a našla jsem webové stránky orcacollagen.cz, kdy jsem se dozvěděla více informací o přírodním kolagenem. Docela jsem byla překvapená a porodní kolagen mě dost zaujal. Dočetla jsem se, že právě přírodní kolagen je perfektní nejenom na kůži a vlasy, ale také hlavně právě na pohybový aparát a na kloubní chrupavky.

Kolagen je super na kůži.

Obnovuje prý kloubní vazivo a tak podobně. Takže jsem si řekla, že vlastně tím nic nezkazím, když tohle vyzkoušíme. A když už to nepomůže, tak přece se nic hrozného nestane. Ale asi po měsíci užívání přírodního kolagenu se babičce zlepšily klouby. Nevím, jestli to bylo i léky od lékaře, ale musím uznat, že přírodní kolagen babičce opravdu hodně pomohl. A já ho beru také. A to hlavně pro krásu. Také jsem si řekla, že brát přírodní kolagen preventivně proti bolesti kloubů je také vhodné. Navíc je prima, že kolagen můžete užívat i ochucený.