Naše příroda

Myslím si, že krása je opravdu v každém z nás a také samozřejmě okolo nás. Ale nyní bych se chtěla věnovat úplně jiné krásné. A to takové krása, která je všude kolem. A mám například na mysli přírodu. Já mám opravdu hodně ráda přírodu. Kolikrát jsem už také stanovala v přírodě i když se moc bojím hmyzu, a to hlavně pavouků. Ale i to je příroda! A musím uznat, že příroda mě vždycky pomůže od stresu a také od napětí, když se někdy cítím unavená nebo vyčerpaná. Protože kolikrát se mi stalo, že jsem se třeba cítila opravdu hodně unavená anebo taková emočně vyšťavená, že mě potom z tohoto vysvobodila příroda.

Příroda je nádherná.

A věřte mi nebo ne, ale říká se, že příroda je opravdu mocná čarodějka. Nechci se nějak vychloubat, ale podle mého názoru je to stoprocentní pravda. A kolikrát se mi už stalo, že jsem třeba měla nějaké psychické problémy, a právě díky přírodě jsem se vždycky těšila, až půjdu někam do les anebo někam mezi krásné květiny. Musím říct, že to opravdu perfektní a baví mě to. Příroda je krásná a mocná ve všech ohledech. Ale ne nadarmo se tohle říká. Také se říká, že když člověk třeba objímá stromy, že mu to pomáhá se také psychicky vyrovnat a že strom potom člověku dává také svou energii.

Miluji přírodu.

Mně se tohle opravdu hodně líbí a věřte mi, že když jsem tohle zkusila, tak jsem byla velice mile překvapená. Tedy alespoň mně to pomohlo, což mě potěšilo. A zkoušela to dokonce i moje máma, která mi ale řekla, že nic moc extra jí to nedalo. Že by to nepůsobilo na všechny? Ale podle mého názoru záleží opravdu na každém z nás, jak se kdo k tomu postaví. Pokud budete věřit, že strom anebo celkově příroda vám dá krásnou energii, tak se vám to jistě podaří. Mějte ale na paměti, že všechno krásné, co je kolem nás, tak je příroda a všichni víme, že příroda se musí chránit. A přírodu máme jenom jednu, stejně tak jako planetu, tak by si toho měl člověk vždycky samozřejmě vážit.