Oblíbený basket

Podle mého názoru sport opravdu patří ke každému člověku. A nejlepší samozřejmě je, když chce sportovat opravdu celá rodina, protože znám několik případů, kdy samotný člověk opravdu by si přál sportovat, protože ho sport také velice baví, ale na druhou stranu se to zase nelíbí třeba někomu z rodiny. Znám jednu takovou rodinu, kde by jejich dcera chtěla opravdu hodně sportovat. Jenomže oni nemají tolik peněz, aby své dceři koupili sportovní náčiní. I když já si tedy osobně myslím, že když člověk chce hrát basketbal, že to není tak úplně drahý sport.

Basket a fotbal mě baví.

Přece za dvě nebo za tři stovky se může koupit nějaký basketbalový míč a je to. Protože znám opravdu hodně hřišť, kde se dá hrát basketbal. Navíc moje kamarádka, to je ta sousedka, která nemá moc peněz na sportovní vybavení, tak má takovou partu lidí, se kterými by chtěla hrát basketbal na místním hřišti. A je to opravdu skvělé, protože si s někým hrát je ten nejlepší sport, co může být. Všude okolo je tolik hřišť, kde se právě schází tato parta mladých lidí. Oni tam hrají basketbal. Jenomže oni už zničili čtyři basketbalové míče. Takže to prý vychází nyní tak, že právě moje sousedka má kupovat basketbalový míč.

Sportem ku zdraví.

Naposledy se jim jeden basketbalový míč ztratil a už se bohužel nenašel. A opravdu by mě to zajímalo, kde by se ten míč mohl nacházet a mrzí mě to, protože dělat tenhle sport, jako například basketbal, je velice vhodný a také zábavný. Já sama jsem hrála na střední škole celé čtyři roky basketbal a hodně mě to bavilo. Navíc jsem také mohla hrát už lepší soutěže, a to právě v basketbalu. jenomže jsme se na to potom vykašlala. Ani nevíte, jak moc toho lituji, protože kdybych nepřestala hrát basketbal, tak možná jsem na jiné úrovni, než kde jsme nyní. Mohla jsem být třeba nějaká skvělá basketbalová hráčka. Vysoká jsme dost, měřím skoro sto osmdesát centimetrů, takže by to na basketbal bylo naprosto ideální. Dokonce i mj malý syn touží hrát basketbal.