Sportovní aktivity


Vždycky jsem byla takový ÄlovÄ›k, co má rád sport. NemÄ›la jsem ráda, když jsem nÄ›kde jenom stále musela sedÄ›t a nemohla jsem se hýbat. Tohle byl právÄ› problém. Když jsem si naÅ¡la partnera, on vůbec nebyl takový sportovní a dobrodružný typ. Já jsem spíše takové dobrodružné povahy a moc ráda sportuji a nebo se jakkoliv hýbu. Já mám koleÄkové brusle a také kolo a také pomoc ráda bÄ›hám. Také klidnÄ› mohu říct, že sport je opravdu můj životní styl a životní standard. Docela mÄ› pÅ™ekvapilo, že jsme se právÄ› s partnerem seznámili na koleÄkových bruslích.

Já mám ráda jakékoliv sporty.

Když jsem se potom ptala, proÄ byl na koleÄkových bruslích, když je nemá rád, tak on by Å™ekl, že právÄ› jeho bratr mu dal koleÄkové brusle, že prý budou spolu jezdit na koleÄkových bruslích. Nakonec to dopadlo tak, že na koleÄkových bruslích jezdím jenom já a jeho bratr. Můj partner ne. Řeknu vám, že ze zaÄátku mÄ› to tak moc nevadilo, že můj partner není tak sportovnÄ› založený, stejnÄ› jako jeho bratr, jenomže pozdÄ›ji mi to zaÄalo vadit, že jsem stále musela s ním sedÄ›t doma, potom jsme se zaÄali hádat, prostÄ› to nebylo ono. Já bych stále jenom nÄ›kde lítala a cviÄila, nebo sportovala, zatímco on by stále jenom sedÄ›l u televize a koukal se na filmy.

Moc ráda se hýbu.

KlidnÄ› mohu říct, že partner je takový spíše pasivní sportovec, že ho vůbec nebaví sport aktivnÄ›, ale spíše sleduje sport jenom tak u televize. Tohle vůbec není můj styl a nebavilo by mÄ› to. Co bych z toho mÄ›la, že bych se koukala na sporty nebo v televizi? Tohle vůbec ne. Tohle by mÄ› nebavilo, i když můj otec také stále opakoval, že nejlepší sport je takový, na který se koukáte pohodlnÄ› z gauÄe a nebo z kÅ™esla. SamozÅ™ejmÄ› že chápu, že nÄ›kteří starší lidé už nedÄ›lají sport. Že je to tÅ™eba nebaví anebo už je bolí záda, tak to je potom nÄ›co jiného. Já sama jsem opravdu ráda, že jsem si zamilovala sport a že odmaliÄka jsem k tomu také dobÅ™e vedená.