Pro osvč

Také jste už někdy přemýšleli nad tím, že byste pracovali jako OSVČ? Znamená to, že byste byli osoba samostatně výdělečně činná. A mě tohle vždycky opravdu hodně zajímalo, ale když jsem se později dozvěděla, že bych také měla opravdu hodně povinností a starostí s tím, že bych byla OSVČ, takže jsem si to raději rozmyslela. Jenomže jsem potom po letech potkala svého kamaráda ze základní školy. A jak už to, tak bývá, tak jsme se po pár schůzek do sebe zamilovali a řekli jsme si, že už nejsme malé děti, že už jsme dospělí a že bychom konečně už mohl jít s kůží na trh.

Znáte virtuální sídla?

Jednodušší jsme se měli už rádi déle, jenom jsme se potkávali, takže jsme si s přítelem řekli, že to vlastně dáme dohromady. Takže už z nás nebyli jenom kamarádi, ale milenci. A později, asi rok a půl po našem seznámení mi přítel oznámil, že by chtěl podnikat. A že bych chtěl prodávat nářadí. Chtěl prodávat to, co prodával jeho otec, akorát jeho otec s tím už chtěl skočit kvůli jeho nemoci. Můj přítel mi řekl, že by to chtěl převzít, ale všechno chce zmodernizovat. Proto také potřeboval opravdu kvalitní sídlo pro OSVČ. a věřte mi, že najít sídlo, které by vyhovovalo někomu, Kdo je osoba samostatně výdělečně činná, tak je to velice složité.

Přítel je OSVČ.

Proto jsem opravdu ráda, že mi kamarádka doporučila webové stránky companiesandoffices.cz, kde jsou různá virtuální sídla pro OSVČ. Není to ale tak jednoduché, jak se říká. Myslela jsem se, že to bude jednodušší, ale ono je to spíše více těžší, než jsem si myslela. Ale přítel mi řekl, že pokud bude mít opravdu kvalitní virtuální sídlo pro OSVČ, tak bude velice spokojený. A protože přítele miluji a chtěla jsem se také zapojit do jeho podnikání, tak přítele budu podporovat. Naštěstí tahle firma opravdu ví, co dělá. A jsou zde samí profesionálové, takže pokud něco nebudete vědět, tato firma vám také vždy moc ráda poradí.