Co peníze na dům?

Řeknu vám, že jsem byla opravdu mile překvapená a také docela zděšená, když za mnou přišel přítel a řekl mi, že už bych chtěl také řešit hypotéku. Absolutně jsem nevěděla, co to do přítele vjelo, protože on mi ještě měsíc předtím říkal, že ať se ho vůbec na hypotéku neptám, že prý to je ta úplně největší blbost, co by udělal, takže najednou nechápu, co si to zase přítel vymyslel, že najednou chce hypotéku. Chápete to? Anebo jak byste se tvářili vy, kdyby vám někdo celé dva roky říkal, že hypotéku vůbec nechce. A ještě měsíc pozadu vám vyhrožoval, že o hypotéce nemáte vůbec mluvit. Takže docela opravdu veliké překvapení!

Peníze na dům nemám!

Co byste dělali? Já jsem si ze začátku myslela, že se můj přítel jsem zbláznil, protože tohle absolutně nebylo normální. Takže jsem raději chvíli na přítele koukala a zeptala jsem se ho, aby mi ještě jednou řekl to, co řekl. Opravdu jsem tomu nemohla uvěřit, takže přítel se usmál, objal mě kolem ramen a řekl mi, že by si chtěl vzít vážně hypotéku. A ještě chvíli jsem se na něj koukala, ale stále jsem to nechápala, takže jsem se ho zeptala, jestli opravdu myslí to, o čem jsme se bavili naposledy minulý měsíc, kdy mi řekl, že hypotéku vůbec nechce ani vidět ani slyšet. Já jsem totiž viděla webové stránky, kde jsem měla vybranou opravdu perfektní nebankovní americkou hypotéku.

Hypotéka je prima.

Protože nebankovní americká hypotéka je podle mého názoru opravdu dokonalá. A já jsem si poslední půlrok z této webové stránky četla opravdu hodně informací, takže jsem zjistila, že je opravdu skvělá a že se také vyplatí i pro mladé páry. Takže jsem byla naprosto vyděšená, co mi přítel řekl. Ale zároveň také hodně překvapená, když přítel už konečně také souhlasil s nebankovní americkou hypotékou. Během půl roku jsme hypotéku měli a konečně jsem si pořídila vysněný byt. Tedy máme ho s přítelem, ale doteďka nevím, proč se přítel takhle rozhodl. Nebankovní hypotéka bez registru je zatím nejvíce populární, co jsem za poslední dny slyšela.