Kouzlení z betonu


Pokud máte vlastní rodinný domek se zahradou, určitě jste něco málo při stavbě nebo poté jako menší úpravy betonovali vlastními silami. Možná to byl chodník nebo jen obrubník, možná jste stavěli základy pro bazén. Beton je velice zajímavá hmota a přímo vybízí, abyste si zkusili z betonu vyrobit nějaký dekorační prvek. Koupit suchou betonovou směs není žádný velký problém, ale vyrobit z něj něco koukatelného, to už problém být může. Můžete to samozřejmě zkoušet znovu a znovu, ale pak se vám na zahradě začnou hromadit nepovedené kousky, které vám k ničemu nebudou. Máme pro vás jinou nabídku. Představujeme vám firmu cs.aspontohle, která umí z betonu vyrobit skutečné umělecké dílka, které budou ozdobou vaší zahrady nebo vašeho domu.

beton

Betonová mísa z betonu, to je originální kousek, který ozdobí vaše prostory a nikdo nebude věřit tomu, že je to beton. Absolutně hladké tvary, které bude betonová mísa mít, vás překvapí. Betonové mísy nebudou jen nudně šedé, mohou mít i téměř kovový vzhled. Jde vždy o ruční práci, takže každý kousek je originál. Žádná sériová výroba.

Beton je zajímavý materiál. Má dostatečně dlouhou dobu tuhnutí, takže z něj můžete vytvarovat zajímavé dekorační kousky. A pokud se dílo nepovede, i rozbité kusy z betonu se dají využít, třeba na skalku nebo na okraj záhonku.

beton

Pokud se chcete naučit z betonem pracovat, můžete začít s drobnostmi, jako jsou nejrůznější placky, které využijete třeba na stavbu chodníku. A časem si vyrobíte i něco složitějšího. Do té doby ale vybírejte a kupujte u firmy cs.aspontohle. Určitě si vyberete krásný dekorativní prvek, který obzvláštní vaši zahradu, dům nebo byt.

Beton není jen stavební materiál, dají se z něj vyrábět umělecké sochy, skulptury nebo mísy, ale musí se to umět. V rukou umělce se beton změní z šedé hmoty na kouzelné umělecké dílo.