Kdy se budete brát?

Vybrat datum a místo konání svatby je nejdůležitějším bodem ze svatebních příprav. Všechno ostatní se dá vždycky nějak vyměnit nebo zařídit, ale pokud nemáte pevně dané datum a místo, těžko můžete zařizovat něco dalšího. Proto pokud se budete brát, začněte řešit přípravy co nejdříve. Chcete se brát na velmi populárním místě? Budete muset na volný termín čekat možná i rok, a za ten rok si naplánujete celou svatbu do detailu.

nevěsta a ženich

Co dělá nevěstu nevěstou?
Každá nevěsta potřebuje svatební šaty. Některé nevěsty mají představu o tom jak by měly vypadat, část nevěst má dávno vybrané šaty předem a jiné nechce a některé nevěsty vůbec neví co by se jim líbilo. Proto je potřeba začít hledat šaty co nejdříve, a to zejména v případě, že nemáte konfekční postavu a chcete si je vypůjčit. Půjčovna svatebních šatů Praha je skvělá možnost jak sehnat vysněné šaty k zapůjčení za příznivé ceny. Najdete tu desítky šatů, které čekají na to, až si je vyzkoušíte.

Najdete tu okázalé šaty s vlečkou, krajkové šaty, šaty jako z první republiky, ale i moderní boho šaty. Je jen na vás jaké si budete chtít vyzkoušet, ale pokud si nejste jistá, je dobré si nechat poradit od zkušeného personálu. Mějte na paměti, že v případě vypůjčení šatů není možné je upravit přímo na tělo, takže se může stát, že dokonale padnoucí šaty budete hledat o něco déle.

krátké šaty

Neberte s sebou všechny kamarádky
Možná chcete aby vás viděly ve svatebních šatech všechny kamarádky a rodinné příslušnice najednou, ale není to dobrý nápad. Čím více lidí, tím více názorů, takže paradoxně vám mohou ztížit rozhodování. Vezměte si sebou třeba jen maminku nebo nejlepší kamarádku či svědkyni a výběr bude hned snazší. V salonu Zoryana Stekhnovych najdete svoje vysněné svatební šaty, protože je tu velký výběr, k dispozici je odborný personál a hlavně tu najdete šaty ze světového města módy – Paříže.