Ženšen pětilistý je velmi účinná léčivá bylina

Říká vám něco název „Ženšen pětilistý“? Objevuje se poměrně často mezi léčivými bylinnými kuličkami či tabletkami v přípravcích Tradiční čínské medicíny a je považován za jednu z nejúčinnějších léčivých bylin na světě. Čemu vděčí za tak svérázné pojmenování a chválu?

Adaptuje organismus na stres – jistě, že není dobře stresu podlehnout a ponechat jeho příčiny bez povšimnutí, ale jestliže chcete se stresem zápasit, musíte mít v ruce nějaký trumf, a tím je právě Ženšen. Ženšen pětilistý účinky https://www.erectmax.cz/blog/zensen-petilisty-ucinky/ opravdu vykazuje, a to velmi zásadní, protože vyrovnává stresové hormony v krvi tak, jak by měly být přítomny v běžném přirozeném každodenním režimu.

ženšen v přírodě

Zvyšuje testosteron – muž by bez testosteronu nebyl mužem, ale eunuchem. Nebyl by schopen pohlavního styku a nebyl by schopen ani zplodit potomka. Současná civilizace by se bez takových lidí sice obešla, ale znamenalo by to její zánik.

listy ženšenu

Potence a erekce – chuť na sex je důležitý životní moment pro každého muže, a když se nedostavuje v produktivním věku, je to průšvih. S tím také souvisí slabá erekce, a je-li penis vláčný, že připomíná spíše ohebnou zahradní hadici, je partnerský vztah u konce a šance na jeho obnovení jsou mizivé. Jestliže jste se i vy dostali až do této fáze, pozvěte k vám domů ženšen, který si s erekcí i chutí na sex poradí. A to i bez vedlejších účinků, které jsou typické například pro Viagru a její generika.

Vyživuje buňky – velkou předností adaptogenních bylin, kam se řadí i Ženšen, je podpora buněčné výživy. Adaptogeny obsahují obrovské množství vitamínů, minerálů a stopových prvků, které kumulují ve svých kořenech, aby přežily v drsných přírodních podmínkách. A právě to je činí nejúčinnějšími rostlinami v léčbě i prevenci mnoha chorob, včetně těch nejzávažnějších. Možná, že i právě proto je Ženšen pojmenováván jako „Všehoj“, tedy lék na hojení všech neduhů.