Podpatky – aneb když se pro krásu musí trpět

https://www.novinky.cz/bydleni/zahrada/451328-kdyz-kamna-netahnou-neni-obvykle-chyba-v-nich.html t=UTF-8″>

Každá žena chce být krásná a chce se líbit ostatním, ale především sama sobě. K tomu jí může dopomoci spousta věcí. Krásný účes, skvělé líčení anebo dobrý výběr oblečení, bot a doplňků. Spousta žen se cítí lépe a sebevědoměji, když si vezmou boty na podpatku. Všeobecně se totiž ví, že podpatky dělají krásné, dlouhé a štíhlejší nohy. Proto spousta žen nosí ochotně i boty na opravdu vysokých podpatcích, protože se v nich cítí lépe. Ovšem chůze na podpatcích není tak jednoduchá. Nejprve se ji musíte naučit. Zpočátku u toho možná budete vypadat trochu vtipně, ale jakmile si takovou chůzi osvojíte, budete za královnu.

lodičky

Není to nic těžkého, chce to jen trénink a poté dostatečnou praxi. Pro začátek ale určitě nezačínejte na podpatcích, které mají mnoho centimetrů, a ještě k tomu třeba jehlový podpatek. Pokud jste nikdy předtím na podpatcích nechodila, s takovým začátkem by vám hrozilo akorát zranění nebo ostuda, kdybyste někde zaškobrtla a nedej bože spadla. Začněte raději s nízkými podpatky, které na vás můžou být také velmi přitažlivé. Vždy záleží na stylu boty. Nemusí se jednat rovnou o lodičky, dnes se již vyrábí všechny typy bot i s podpatky. Nebo zvolte vyšší podpatek, ale širší.

lodičky

Opravdu raději nezačínejte hned s jehlovými. Široké podpatky se navíc zase vrací do módy, takže budete mít i v obchodech s botami velký výběr a vyberete si takové, které vám budou svědčit. Skvělou volnou je v tomto platforma. Můžete si vybrat boty s platformou, bez podpatku anebo boty, které mají podpatek, ale přední část vyvýšenou o platformu. Takové boty jsou pohodlnější, jelikož skluz pro vaši nohu není tak dramatický, jako když máte vysoké podpatky a k tomu žádnou platformu. Velmi pohodlné a vhodné i pro začátečníky na podpatcích jsou lodičky na platformě https://www.botish.cz/lodicky-na-platformě.