Oblíbená hudba

Pokud i vy patříte k velkým milovníkům hudby, tak jistě také budete mít různé hudební doplňky, abyste měli lepší zvuk. Já sama jsem vždycky byla velice překvapená, když jsem si také mohla vyzkoušet hrát na různé hudební nástroje. A to hlavně z toho důvodu, že mě to bavilo a vždycky jsem si to chtěla zkusit. Jsem takový typ člověka, co nerad dělá stále dlouho jenom a to samé, takže když jsem chtěla chodit do kurzu kytary, tak mně to bohužel vydrželo asi jenom dva měsíce. Ani nechtějte slyšet, jak nedávali moji rodiče, když jsem jim řekla, že už nechci chodit do kurzu kytary, protože mě to přestalo bavit.

Hudba a ladný zvuk mám ráda.

Řekla jsem si, že raději budu dělat něco jiného. Chtěla jsem hrát na jiné hudební nástroj, jenomže samozřejmě to dopadlo tak, že rodiče mi tohle zakázali, že prý zase nebudu utrácet peníze za něco jiného, když mě to také přestane bavit. Já sice chápu, že tohle je opravdu obtížné udržet u dítěte nějakou pozornost, ale já jsem za to nemohla. Nakonec to dopadlo tak, že jsem se zase vrátila ke kytaře. Opravdu hodně mě to bavilo. Také jsem potom chtěla prodávat v obchodě, kde se prodávají různé hudební doplňky. Hudba prostě byla moje a chtěla jsem žít pouze hudbou.

Hudbu miluji!

Také jsem se seznámila s různými doplňky k hudbě, a to například catalinbread Belle epoch. Je to opravdu skvělá malá krabička, která neobsahuje ani žádný pásek. Je to opravdu perfektní zvuk catalinbread belle epoch. Je inspirován nejznámějším páskovým delay, který je velice populární a stále velice oblíbený mezi hudebníky. Je to všechno o velikosti klasického pedálu a nemusí tam být nutnost udržovat pásek anebo čištění hlav. Uvidíte sami, že když se podíváte na webové stránky feedbackpedals.com, tak zjistíte, že catalinbread belle epoch je opravdu perfektní. Má opravdu skvělý efekt a rozhodně to potvrzuje to, že vaši posluchači budou jako v sedmém nebi.